Apie Klappir Lithuania

Mes esame Islandijos bendrovės Klappir Green Solutions padalinys Lietuvoje, dirbantis su privačiomis ir valstybinėmis įmonėmis, kad padėtume joms laikytis aplinkosaugos įstatymų, susikurti tvarią įmonės išteklių valdymo sistemą ir sėkmingai judėti skaidrios socialinės atsakomybės ir švaresnio pasaulio link.

Rinkdami ir kaupdami duomenis iš įvairių bendrovių, jų komunalinių paslaugų teikėjų ir partnerių sukūrėme realiojo laiko aplinkosaugos ir išteklių valdymo sistemą. Šie duomenys padeda visuose sektoriuose dirbančioms organizacijoms, vietos valdžios institucijoms ir vyriausybinėms tarnyboms padidinti efektyvumą, mažinti veiklos sąnaudas, atskleisti netinkamą praktiką, supaprastinti tarptautinių bei vietinių reikalavimų ir standartų laikymąsi ir pagerinti veiklos rezultatus.

Mūsų metodologijos ir programinės įrangos sprendimai leidžia įmonėms, institucijoms bei vietinėms ir nacionalinėms vyriausybėms nustatyti išmatuojamus tikslus siekiant sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir efektyviai bei skaidriai pranešti apie įmonės veiklos našumą.

Mūsų kompleksiniai sprendimai suteikia įvairioms įmonėms ir organizacijoms efektyvią priemonę, leidžiančią nustatyti aplinkosaugos tikslus, stebėti eigą ir laikytis holistinio požiūrio į aplinkosaugos apskaitą. Be to, Klappir programos duomenų apdorojimo sistema gali stebėti įmonės turto vienetų veiklos išlaidas ir sistemingai nustatyti galimybes jas sumažinti.

Unikali Klappir Core programinė įranga

Islandijos bendrovė Klappir Inc. kuria, platina ir įgyvendina programinius sprendimus, leidžiančius spręsti aplinkosaugos problemas, sumažinti išteklių suvartojimą ir taip sumažinti įmonės išlaidas ir aplinkos taršą.

Mūsų programinės įrangos sprendimai yra vieni pirmųjų tokio pobūdžio informacinių sistemų pasaulyje. Šie sprendimai specialiai skirti verslo subjektams ir savivaldybėms, kad būtų galima sukurti pažangią infrastruktūrą, išspręsti esamas aplinkosaugos problemas ir padidinti išteklių vartojimo efektyvumą.

Patikima ir efektyvi programinė įranga tenkina įmonių ir valdžios institucijų poreikius rinkti, lyginti, analizuoti ir perduoti patikimą aplinkosauginę informaciją pagal vietinius ir tarptautinius aplinkosaugos įstatymus.

Klappir Core programinė įranga jau atitinka tarptautinius aplinkosaugos teisės aktus, reglamentuojančius daugelį aplinkosaugos aspektų, taip pat svarbius Europos aplinkosaugos įstatymus, susijusius su informacijos apie energijos suvartojimą ir atliekų tvarkymą rinkimu ir platinimu.

Close Menu
Bitnami